podsłuch w telefonie, poszukuję!

podsłuch w telefonie, poszukuję!

Witam. Dajcie znać, jeśli orientujecie się, co to dokładnie jest Spyphone? Jak używa się takiego podsłuchu w praktyce? Muszę coś takiego zainstalować na telefonach pracowników. Naturalnie będą o tym wiedzieli. Pozdrawiam.

proszek

Posty: 5

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, ale może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, ale o samo użytkowanie. Jeżeli korzystacie z podsłuchu na telefon, to niezwykle proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

Odi

Posty: 8

 
Ja korzystam z mnóstwo funkcji, zatem zdecydowałem się na optymalnie funkcjonalną opcję. Jak nie potrzebujesz dodatkowych funkcji, możesz wykupić tańszy pakiet. Tak w ogóle, to jestem niesłychanie zaspokojony z użytkowania podsłuchu w telefonie. W końcu mam pewność, co robią moi pracownicy. Wiedzą o tym, więc się pilnują. Polecam.

TomekK

Posty: 6

 
Z własnego doświadczenie polecam świetne rozwiązanie w ramach podsłuchu do telefonu https://spyphonesoft.pl/. To przede wszystkim fajna rzecz, jak chcesz mieć pewność jako rodzic. Można wykupić licencję na konkretną liczbę dni. Polecam. Korzystam i jestem zadowolona.

Abaddon616

Posty: 10

 
To super. Właśnie czegoś takiego szukałem. Nawet nie miałem pojęcia, iż coś takiego można zakupić. Mam nadzieję, iż nie będę miał problemów z zainstalowaniem podsłuchu w telefonie i z jego późniejszym użytkowaniem. Jak coś, to odezwę się do znawców ;) na forum. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Sarenka

Posty: 20

 
Tak właśnie myślałem, że zdalnie nie da się założyć takiego podsłuchu na telefon. Można to ująć tak, że jestem w kropce :( Potrzebny mi chyba więc zupełnie inny pomysł.

TomekK

Posty: 11

 
Podsłuch w telefonie obsługuje się prosto. Można zlecić przesyłanie danych na swój telefon, na skrzynkę mailową lub na serwer, czyli mieć dostęp do konkretnej strony www. To niezwykle łatwa aplikacja.

audi80

Posty: 9