Spływy kajakowe po Tanwi, gdzie ?

Spływy kajakowe po Tanwi, gdzie ?

Hej, ostatnio mój znajomy zapraszał mnie na spływy kajakowe po Roztoczu. Nigdy jednakże nie pływałem na kajaku i mam pewne obawy co do tego czy rzeczywiście dam sobie radę? Co wy o tym sądzicie?

suderuss3

Posty: 8

 
Spływ kajakowy to znakomita rozrywka dla każdej osoby i jak najniezwyklej pożądane byłoby wziąć w nim udział nawet jeśli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

Nikotymmm

Posty: 21

 
Niewątpliwie pożądane byłoby posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz bowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

AliGGG

Posty: 9

 
Nie ulega wątpliwości, że kajaki to perfekcyjny sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

Kitas

Posty: 15

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

marcin225

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

alklu7

Posty: 10

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

Damiano

Posty: 25

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę ładne i z pewnością będziesz wspominał je poprzez długi czas.

Szary

Posty: 15

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Boss

Posty: 18