angielski Łódź

angielski Łódź

Jakie macie sprawdzone sposoby nauki angielskiego? Bardzo proszę o wsparcie, podzielenie się ciekawymi kontaktami z lektorami na lekcje indywidualne. Na tym chyba najbardziej mi zależy. Pozdrawiam i liczę na ciekawą dyskusję.

GGregbard

Posty: 4

 
Jak chcesz od absolutnych podstaw przypomnieć angielski, ale bez wielkiego nasycenia gramatyką, tylko w bardziej realnych sytuacjach to proponuję tomedo.pl. Znam tam kilku lektorów i widać, że sami pasjonaci. Nie widziałem o innych korepetycjach tak wielu pozytywnych komentarzy. Miałem poprawę z matury i właśnie z nimi się kontaktowałem, aby ogarnąć materiał. Było warto. Niedługo szykuje mi się pierwszy wyjazd zagraniczny i nie boję się mówić w ogóle. Polecam i pozdrawiam przy okazji.

Pietiap

Posty: 24

 
W pakietach korepetycje zawsze wychodzą taniej, więc warto się decydować na nieco dłuższą współpracę.

uluszka

Posty: 12

 
Jedyna prawdziwa inwestycja to w kapitał ludzki, w siebie, w dodatkową wiedzę. To się zawsze zwraca w przyszłości i to z nawiązką najczęściej.

Matizi91

Posty: 24

 
Grupową naukę przerabiałem i nie jest nigdy tak efektywna, jak spotkania indywidualne, w cztery oczy z dobrym lektorem.

dspk666

Posty: 34

 
Matura z angielskiego to pestka, ale żeby realnie mówić to tylko przez korepetycje. Później można się umówić na rozmowy przez skype lub dedykowane portale, które tylko do tego służą.

89ostry89

Posty: 8