prywatne przedszkole miasteczko wilanów, gdzie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, gdzie ?

Jakie niepubliczne przedszkole w Wilanowie polecacie? Jeżeli macie rozeznanie, z góry dziękuję za pomoc. Myślałam o przedszkolu o profilu sportowym, bo Maciuś jest niesłychanie aktywnym dzieckiem i pewnie byłby usatysfakcjonowany.

Wacław

Posty: 3

 
Bądź co bądź mój synek chodzi na razie do publicznej placówki przedszkolnej. Nie jestem zadowolona. Głównie z opieki. Dzieci nie są dopilnowane jak potrzeba. Poszukuję przedszkola na Wilanowie.

Januszek

Posty: 9

 
Mój synek chodzi do tego przedszkola w Miasteczku Wilanów karatekids.eu. Jestem zadowolona, ponieważ to placówka, która posiada wyjątkowych wychowawców. Nie zamieniałabym tego miejsca na żadne inne. Dobrze, że trafiliśmy tutaj. Dzieci mają zapewnioną właściwą opiekę i mnóstwo zabawy.

Różyczka

Posty: 20

 
Ja również myślałam nad posłaniem Nadii do prywatnego przedszkola w Wilanowie. Nie ma tu u nas polecanych państwowych placówek. I ogólnie ciężko się do takich dostać. Które polecacie?

dskoku

Posty: 13

 
To prawda, iż przedszkole jest jak drugi dom dla maluszków. Jak coś jest w takich miejscach nie tak, nie chcą chodzić. Kontynuując takie prowadzanie dziecka pod presją, można wykonać mu traumę na całe życie. Wybrałam dobre prywatne przedszkole w Wilanowie i jestem zadowolona. Najistotniejsze, iż mój synek również.

Lupusx 

Posty: 7

 
Dla mnie dość ważna jest też sama nauka. Chciałabym od najmłodszych lat zaszczepić w córce jakąś pasję. Lubi sport, więc może jakieś sportowe przedszkole w Warszawie? Orientujecie się może, czy na Wilanowie znajdę coś takiego. Na zapisie zależy mi dość pilnie, ponieważ szybko muszę wrócić do pracy.

Lupusx

Posty: 15

 
Sportowe przedszkole na Wilanowie to rzeczywiście fajna sprawa. Może takie miejsce spodobałoby się mojemu synkowi. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze jakieś miejsce dla mojej córci. Jak jest taniec, to nie ulega wątpliwości w to wchodzimy :D Patrycja jest dzieckiem, które kocha tańczyć i ogólnie wszelkiego rodzaju aktywność ruchową.

asu204

Posty: 9

 
Bądź co bądź mój synek chodzi na razie do publicznej placówki przedszkolnej. Nie jestem zadowolona. Głównie z opieki. Dzieci nie są dopilnowane jak potrzeba. Szukam przedszkola na Wilanowie.

Marioleczka

Posty: 15