Czy warto posłać dziecko do prywatnego przedszkola?

Czy warto posłać dziecko do prywatnego przedszkola?

Szukam jakiegoś sprawdzonego niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Zależy mi na placówce, która działa do najpóźniejszych godzin. Jeśli coś wiecie, orientujecie się, to czekam na waszą opinię.

BBGGRR2

Posty: 11

 
Mnie też zależy na jakimś ciekawym przedszkolu w Wilanowie. Pewna jestem co do tego, że ma to być prywatna placówka. Nie chodzi mi o typową przechowalnię na kilka godzin, ale o miejsce, gdzie dziecku zapewniona zostanie konkretna edukacja. Chcę o to zadbać jak najlepiej.

Klasowe34

Posty: 25

 
Też polecam. Mój syn chodził do przedszkola w Wilanowie, gdzie sport to był priorytet. Zaszczepiłam dzięki temu w nim zamiłowanie do piłki. To była bardzo dobra decyzja mojego męża. Generalnie uważam, że najlepsze są prywatne przedszkola, gdzie dzieciom poświęca się wiecej czasu i uwagi. Pracują tu w małych grupach.

Penio

Posty: 7

 
Mój syn też ma zapędy na sportowca. Rozważam decyzję między prywatnym przedszkolem w miasteczku Wilanów a językowym. Niezwyklej skłaniam się ku temu pierwszemu, albowiem im więcej zajęć sportowych, tym lepiej dla zdrowia. Na pewno musi być to prywatna placówka, albowiem chciałabym jak najlepiej zadbać o rozwój mojego dziecka.

Boss

Posty: 8

 
Mnie też zależy na jakimś ciekawym przedszkolu w Wilanowie. Pewna jestem co do tego, iż ma to być prywatna placówka. Nie chodzi mi o typową przechowalnię na kilka godzin, ale o miejsce, gdzie dziecku zagwarantowana zostanie konkretna edukacja. Chcę o to zadbać jak najlepiej.

Aweeee

Posty: 18

 
http://www.karate-kids.pl to link do przedszkola w miasteczku Wilanów, gdzie chodzi mój Jasiek. Początki były trudne, ale to raczej norma u dzieci :) Teraz sam się upomina po weekendzie o pójście do przedszkola :D Bardzo fajna atmosfera.

Penio

Posty: 11

 
Ciekawa jestem, jakie dokładnie są zajęcia w takim sportowym przedszkolu. Nie widziałam w Warszawie Wilanowie czegoś takiego, a jestem zainteresowana. Jak coś, to piszcie, bo mnie również będzie czekało podjęcie takiej decyzji w przyszłym roku. Im wcześniej wiedzieć, tym lepiej.

miś_biały

Posty: 8

 
Sportowe prywatne przedszkole w Wilanowie nie jest złym pomysłem. Mój Jasiek uwielbia aktywność ruchową, więc zapewne takie zajęcia by mu się spodobały. Ciekawa jestem tylko, czy będzie mnie stać na taki wypas. Wiem, że przedszkola prywatne nie należą do tanich. Myślałam jeszcze nad profilem językowym.

Odi

Posty: 23

 
Sport to niezmiernie ważna kwestia. Należałoby od najmłodszych lat wpajać dzieciom co dobre. Nie widziałam żadnego sportowego przedszkola w Warszawie Wilanowie. Jak coś wiecie na ten temat, tp piszcie, bowiem chętnie bym skorzystała.

dobasz

Posty: 18

 
Też polecam. Mój syn chodził do przedszkola w Wilanowie, gdzie sport to był priorytet. Zaszczepiłam dzięki temu w nim zamiłowanie do piłki. To była bardzo dobra decyzja mojego męża. Ogólnie uważam, że najlepsze są prywatne przedszkola, gdzie dzieciom poświęca się więcej czasu i uwagi. Pracują tu w małych grupach.

Max Pejnn

Posty: 24