niepubliczne przedszkole wilanów, oferta ?

niepubliczne przedszkole wilanów, oferta ?

Dzień dobry. Myślę, iż to dobry pomysł napisać tu na forum i sięgnąć z pomocy innych rodziców :) Szukam przedszkola w Wilanowie dla swoich smyków ;) Piszcie, jakie jest wasze przedszkole i za co je polecacie.

marcin225

Posty: 7

 
To zależy, czy chcesz posłać dziecko do takiego ogólnego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, czy może do profilowanego. Mój syn chodzi do sportowej placówki. Jestem zadowolony, ponieważ widzę, że go to bardzo satysfakcjonuje. Już drugi rok chodzi i widać super postępy. Przedszkole ma swoich trenerów.

Boss

Posty: 3

 
Ja wybrałam dla Stasia prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów www.karate-kids.pl i weselę się z wyboru. Mój synuś wyśmienicie bawi się tam każdego dnia i wraca z wielkim uśmiechem na twarzy :)

klimner56

Posty: 8

 
Tak właśnie myślałam, iż posyłając maluszka do przedszkola, muszą mieć fajny program. Poszukuję czegoś ciekawego w Miasteczku Wilanów i też skłaniam się ku sportowemu profilowi :)

Acclaim

Posty: 27

 
Na razie nie mam pojęcia, do jakiego prywatnego przedszkola poślę Hanię, lecz na pewno będę szukać czegoś w Wilanowie, na miejscu. Widziałam kilka faktycznie fajnych ofert niepublicznych placówek o konkretnym profilu i bardzo spodobały mi się zajęcia sportowe.

marcin225

Posty: 8

 
Nie mam doświadczenia z takim przedszkolem w Wilanowie, ale muszę przyznać, że pomysł jest bardzo fajny. Poszukam informacji o programie i jak coś, to dam znać. Pozdrawiam.

Mariusz

Posty: 17

 
Według mnie przedszkole musi być skuteczne, jeśli chodzi o naukę i opiekę. Nie wyobrażam sobie mojej córci w miejscu, w którym panie traktują swoją pracę jak zło konieczne. Właśnie dlatego uznaliśmy z mężem, że lepiej będzie posłać córkę do niepublicznego przedszkola w Wilanowie.

czartoryski

Posty: 11

 
A jakie dokładnie zajęcia mają dzieci w sportowym przedszkolu w Miasteczku Wilanów? Pytam, albowiem zainteresowała mnie ta opcja. Może się zdecydujemy, natomiast potrzebujemy więcej opinii.

deksta84

Posty: 7

 
Widzę, iż sportowy profil jest bardzo popularny :) Niedługo wracam do pracy i będziemy musieli podjąć decyzję w sprawie jakiegoś prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów dla Zosi. Dobrze, iż piszecie i polecacie. Z góry dziękuję za każdą opinię.

Wacław

Posty: 3