nauka programowania, szukam

nauka programowania, szukam

Fajnie, iż znalazłam forum o tematyce kodowania. Mam nadzieję, iż pomożecie mi wybrać idealne kursy programowania dla dziecka w wieku 10 lat. Myślę, iż to najlepsze dodatkowe lekcje dla chłopca.

Lalka

Posty: 4

 
To podpowiem ci, że dość fajne są zajęcia dodatkowe dla dzieci z programowania połączone z wyjazdami na przykład wakacyjnymi czy feriami zimowymi. Poszuka sobie ofert, bo to naprawdę ciekawa sprawa, no i przyszłościowa umiejętność. Pozdrawiam.

NowePRO

Posty: 22

 
Właśnie o takie dobrze zorganizowane zajęcia dla dzieci mi chodzi. Chcę zapisać synka na programowanie, niemniej jednak muszę być pewna, że to skuteczne lekcje, dzięki którym się czegoś nauczy. Pozdrawiam i czekam na informacje.

Miki789

Posty: 5

 
Sprawdź sobie takie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wielkich renomowanych placówkach edukacyjnych, bowiem w takich miejscach lekcje są rzeczywiście skuteczne.

asu204

Posty: 9

 
Najważniejsze jest to, żeby dziecko chciało korzystać z takich warsztatów z programowania. Moja córka była bardzo chętna i od razu jej się spodobało. Mam nadzieję, że i w waszym przypadku będzie podobnie, a wasze pociechy z wielką chęcią będą się uczyły programowania.

Miki

Posty: 13

 
Zawsze możesz skorzystać ze szkoły programowania i jeszcze innych dodatkowych lekcji na przykład typowo sportowych zajęć i wszystko się wyrówna :) Ja tak właśnie wymyśliłam dla mojej córki. Pozdrawiam.

Rico

Posty: 11

 
A które zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży polecacie? Moja córka interesuje się troszkę informatyką, więc może coś takiego, natomiast mam obawy, że będzie tylko siedziała przed komputerem. Boję się o zdrowie, albowiem wiadomo, że dzieci teraz wolą komputery i przesiadywanie w domu.

SZczecinek23

Posty: 9

 
O to chodzi, żeby to była prawdziwa szkoła programowania, a nie byle które kursy. Jeżeli już będę płacić za lekcje, to chcę, aby mój syn się czegoś nauczył. Jak możecie, to polecajcie porządne kursy. Z góry dziękuję.

FOTOiFOTO

Posty: 9

 
Jeżeli szukacie czegoś rzeczywiście nadzwyczajnego, jeżeli chodzi o kursy programowania, to polecam tę szkołę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Cudowni wykładowcy. Lekcje interesujące i sporo zabawy dla dzieci w każdym wieku. Cenowo jest dobrze, więc zostajemy i polecamy innym dzieciakom.

mniszek_01

Posty: 9

 
Raduję się, że tak sporo zajęć pozalekcyjnych dla dzieci polecacie. Skłonna jestem zapisać córkę na programowanie, bo nawet w szkole nauczyciele mówią, że jest dobra z informatyki i można byłoby jej coś w tym kierunku dodatkowego zapewnić. Na pewno sprawdzę wasze propozycje. Dziękuję. Nie ma to jak odezwać się po pomoc i sięgnąć z polecenia.

Lalka

Posty: 13