informatyka dla dzieci Zielona Góra, szukam !

informatyka dla dzieci Zielona Góra, szukam !

Znalazłem ofertę na kursy programowania dla młodzieży i nie wiem czy warto czy nie warto? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie?

NBA-dresy

Posty: 5

 
Polecam tworzenie stron www, jako zajęcia pozaszkolne dla dzieci pod okiem specjalistów ze szkoły https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl. Naprawdę pożądane byłoby wybrać ich, bowiem mają wiedzę i potrafią tę wiedzę przekazać.

reavan

Posty: 11

 
Wybierając kursy programowania dla młodzieży w wieku 16-18 lat można przybliżyć im tworzenie stron internetowych, niemniej jednak również mogą się dowiedzieć tego, czym jest hacking. Im wiecej wiedzą o zagrożeniach, które na nich czekają tym bezpieczniej.

Black_Riot

Posty: 5

 
Według mnie nauka programowania dla młodzieży to dobry pomysł, bo jak nie teraz to, kiedy? Szesnastolatek wie, czego chce, dlatego chętnie uczy się programowania, czyli tworzenia gier czy aplikacji. Według mnie jest to nauka, która przyniesie same pozytywne skutki w przyszłości, dlatego należałoby w to inwestować.

namedal6

Posty: 7

 
Nie wiem czy informatyka dla dzieci zwłaszcza małych to nie za dużo jak na ich głowy? Z drugiej strony dzieci dwuletnie grają dzisiaj na smartfonach, dlatego sam już nie wiem, co mam o tym teraz myśleć.

DaNceR

Posty: 3

 
Moje dziecko interesuje się piratami, a programowanie dla dzieci oferowane przez szkołę obejmowało kod Piraci. Mały jest zachwycony, bo sam coś stworzył i może się tym chwalić znajomym i naszej rodzinie.

Modniś

Posty: 24

 
Próbowaliśmy wszystkie i żadne zajęcia pozalekcyjne dla dzieci nie dały nam tyle, co programowanie. Wydawać by się mogło, że dziecko lubi grać, niemniej jednak nie interesuje go jak to powstaje. Myliliśmy się i nasze dzieci są zachwycone.

mniszek67

Posty: 9

 
Długo myśleliśmy czy informatyka dla młodzieży ma sens, bo mają to w szkole, a po co dodatkowe zajęcia? Myliliśmy się, bo prywatne kursy to jednakże jest to.

Franuś

Posty: 5

 
Mogłem wybrać różne rozwiązania, ale wybrałem coś, z czego dziecko jest zadowolone. To nauka programowania dla dzieci w prywatnej szkole, która wie jak wiedzę przekazywać swoim kursantom, a dla mnie to najważniejsze.

basiulka45

Posty: 10

 
Wybrałem zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży organizowane przez szkołę, która zajmuje się programowaniem. Jestem zadowolony i moje siedemnastoletnie dziecko również. Skoro jemu się podoba to mnie tym bardziej, dlatego polecam wszystkim zainteresowanym.

ZaNK3R

Posty: 14