szkoła programowania w Poznaniu ?

szkoła programowania w Poznaniu ?

Dzisiaj bardzo modna jest szkoła programowania. Mam dylemat co do wyboru oferty. Jeśli ktoś korzystał i jest usatysfakcjonowany, zapisał dziecko i chętnie uczestniczy w lekcjach, dajcie znać. Z góry bardzo dziękuję.

Rico

Posty: 9

 
Kursy programowania podobają się dzieciakom, bo mogą sobie same tworzyć gry. Moja córka jest zadowolona. Uczęszcza już od kilku miesięcy i to jest to, czego dla niej szukaliśmy. To w sumie bardzo pomocne zajęcia, jeśli chodzi o rozwijanie logicznego myślenia, matematykę i informatykę. Według mnie dzieci warto uczyć tej dziedziny.

AGDDDy1

Posty: 16

 
Ja też wysłałam córkę na kursy programowania. Najpierw to była wyłącznie zabawa. Jestem jednak teraz bardzo zadowolona, bo te kursy mają świetny wpływ na naukę z innych przedmiotów w szkole. Rzeczywiście wspierają logiczne myślenie. Jest lepiej z matematyką, która do tej pory była piętą achillesową córki.

Fifej23

Posty: 6

 
Przypatruję się kilku kursom i myślę, że to jednakże będą zajęcia dla dzieci z programowania, albowiem mnóstwo dobrego wnoszą. Mam syna i córkę i obojgu podoba się tworzenie gier, stron, więc pewnie będzie dobrze.

Sarever

Posty: 18

 
Nauka programowania to wyśmienite zajęcia dodatkowe dla chłopców, jak i dziewczynek. My korzystamy z tej oferty https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Jesteśmy zadowoleni, bowiem sporo można się tutaj nauczyć.

alek000

Posty: 15

 
Zajęcia dla dzieci z programowania :) Właśnie się zapisaliśmy i nie żałujemy. Syna nie da się oderwać od komputera. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle :D Natomiast poważnie mówiąc, to naprawdę niesłychanie przydatna umiejętność, jakiej niestety nie uczą w szkole. Trzeba radzić sobie na własną rękę. Polecam chociażby spróbować, bowiem jest to niesłychanie korzystna nauka dla dzieci.

Madzia

Posty: 9

 
Kursy programowania podobają się dzieciakom, bo mogą sobie same tworzyć gry. Moja córka jest zadowolona. Uczęszcza już od kilku miesięcy i to jest to, czego dla niej szukaliśmy. To w sumie niezmiernie pomocne zajęcia, jeśli chodzi o rozwijanie logicznego myślenia, matematykę i informatykę. Według mnie dzieci pożądane byłoby uczyć tej dziedziny.

Miner-ooo

Posty: 11

 
Programowanie jest rzeczywiście znakomite. To zajęcia dla dzieci, na jakie chcą uczęszczać. Moje mają ogromną frajdę, głównie jeżeli chodzi tworzenie gier komputerowych. Nie żałuję, iż zapisałam moich synów na te lekcje. Nauka idzie im niezwykle dobrze, a przy tym bawią się wyśmienicie.

Waskijestem

Posty: 16

 
A ile lat ma syn? Mój ma 7 i jest zachwycony. Bardzo dużo wynosi z takich zajęć pozalekcyjnych. Programowanie jak widać, jest jego konikiem :D Martwię się jednak, że to znowu zajęcia nie ze sportu :(

bruklin187

Posty: 14