nauka programowania dla dzieci Tarnów, oferta

nauka programowania dla dzieci Tarnów, oferta

Może ktoś tutaj na forum posyła swoje dziecko na informatykę dla młodzieży i może polecić sprawdzone kursy? Potrzebne nam porządne zakłady w Skarżysku-Kamiennej.

Matusiński

Posty: 4

 
Informatyka dla młodzieży to jest to, co wreszcie zadowoliło moją córkę. Zapisałam ją na kursy w Mińsku Mazowieckim, natomiast nie myślałam, iż tak niezmiernie ją zainteresują. Raduję się razem z nią.

Kitas 

Posty: 5

 
Moja córka uczęszcza na zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży. Chodzi do starszej grupy i jeżeli chodzi o programowanie, to powiedziała, że to jest to, co chce robić w przyszłości. Bez wątpienia wszystko może się zmienić, natomiast fajnie, że ma pasję. Polecam wszystkim dzieciom, nawet tym, jakie na co dzień nie wykazują zainteresowania komputerami.

Julian

Posty: 8

 
Swojego syna zapisałam na programowanie dla dzieci, gdy miał 7 lat. Teraz chodzi już 3 rok, a postępy są niesamowite. Polecam wszystkim, albowiem to wyśmienite zajęcia, które przynoszą dużo korzyści.

WielkiBO

Posty: 11

 
U nas było podobnie. W sumie to nie od samego początku syn cieszył się z zajęć, lecz już po trzecim chyba powiedział, że fajne lekcje mu wybrałam. Programowanie dla dzieci to rzeczywiście ekstra sprawa, uczy znaczących umiejętności i cierpliwości.

Black_Riot

Posty: 10

 
Jeśli zależy wam na naprawdę skutecznych kursach, to polecam tę placówkę https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Świetni programiści, którzy gwarantują programowanie dla młodzieży na wysokim poziomie. Syn zadowolony – a to najważniejsze.

DiD3K

Posty: 18

 
Jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz :) Moja Ola jest bardzo zadowolona i da się zauważyć, że o wiele lepiej zaczęła sobie radzić w szkole z przedmiotami wymagającymi logicznego myślenia. Uważam, że takie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci to świetna opcja.

Jacuś

Posty: 14