kursy programowania dla dzieci Szczecin, poszukuję!

kursy programowania dla dzieci Szczecin, poszukuję!

Witam. Zależy mi na edukacji swoich dzieci i pomyślałam, że może dobrą opcją byłoby zapisanie ich na programowanie dla dzieci? Co sądzicie o takich zajęciach? A może znacie jakieś kursy w Rzeszowie?

SZczecinek23

Posty: 5

 
To prawda. Jak masz do czynienia z tańszymi warsztatami, nie masz pewności co do skuteczności. Jestem zdania, że jeśli już decydować się na lekcje programowania dla dzieci, to takie z górnej półki. Syn chodzi w Kielcach do naprawdę dobrej placówki edukacyjnej, która cieszy się ogromnym zaufaniem. Tylko takie kursy są dobre.

Sarenka

Posty: 12

 
Nie zwlekaj. Działaj, zanim wakacje się skończą, albowiem potem może nie być miejsc. Zapisałem syna w zeszłym roku dosłownie na ostatnią chwilę. Wybraliśmy porządne lekcje programowania dla dzieci w Bydgoszczy, renomowaną szkołę, jaka ma niezwykle porządne opinie. Pozdrawiam.

beata77

Posty: 6

 
Zapisałam syna na naukę programowania dla dzieci do tej szkoły w Rzeszowie www.giganciprogramowania.edu.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bo syn jest bardzo zadowolony i coraz więcej umie.

Kitas

Posty: 17

 
To prawda. Jak masz do czynienia z tańszymi warsztatami, nie masz pewności co do skuteczności. Jestem zdania, iż jeśli już decydować się na lekcje programowania dla dzieci, to takie z górnej półki. Syn chodzi w Kielcach do naprawdę porządnej placówki edukacyjnej, jaka cieszy się ogromnym zaufaniem. Tylko takie kursy są dobre.

jesika

Posty: 7

 
Jak możecie polecić jakieś idealne kursy programowania dla dzieci, z góry dziękuję. Szukam czegoś ciekawego w Lublinie. Bez wątpienia nie interesują mnie lekcje za duże pieniądze. Po prostu zwyczajne dodatkowe zajęcia, na jakich syn się czegoś nauczy.

Kitas

Posty: 11

 
Nauka programowania dla dzieci to super frajda. To nauka, lecz też impreza, która uczy dzieci wytrwałości i konsekwentnego dążenia do celu. Sprawdziłam na swojej skórze, a w zasadzie na skórze mojego syna. Chodzi na kursy w Bydgoszczy. Doskonała kadra programistów.

Czarek

Posty: 17