prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, znacie ?

prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, znacie ?

Hejka. Myślę nad tym, jaki prezent może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę na zakończenie roku. Czy macie jakieś pomysły, którymi się podzielicie?

Rico

Posty: 5

 
Na dzień nauczyciela prezent wcale nie musi być drogi, ponieważ liczy się gest. W klasie organizowaliśmy zbiórkę po 5-10 złotych, ponieważ uważamy, że to rozsądny wydatek, jaki można przeznaczyć na ten cel. Prezent o wartości 200-300 złotych potrafi być już naprawdę fajnym upominkiem. To moje zdanie.

Kleooo6

Posty: 6

 
Nie mam żadnych wątpliwości, iż najlepszy prezent zakończenie roku zakupicie korzystając z oferty tego sklepu internetowego: https://grupa-prezentow.pl. Gorąco go polecam!

HiT92

Posty: 29

 
Zawsze przed zakończeniem roku pojawia się temat prezentu dla nauczyciela. Zawsze sugeruję, aby jego zakup zrealizować za pomocą sklepu internetowego. To wygodne.

VHSSS

Posty: 6

 
Długo myślałem o tym, co kupić na zakończenie roku szkolnego dla swojej nauczycielki. Zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy i wspólnie mieliśmy dokonać zakupu. Ostatecznie dokonałem wyboru samodzielnie z pomocą jednego ze sklepów internetowych.

klimnny6

Posty: 6

 
Dziwię się rodzicom, którzy nalegają na to, aby kupować na zakończenie roku faktycznie niezmiernie wartościowe prezenty. Być może niektórych stać, jednak poniektórzy mają ograniczony budżet, więc nieszczególnie są zadowoleni z takich inicjatyw. To moje spostrzeżenia.

czerwien44

Posty: 21

 
Mieliśmy spory problem wybierając upominek na zakończenie roku matura. Całe szczęście, że postanowiliśmy skorzystać z oferty sklepu internetowego, który posiadał bardzo interesujący asortyment. Ponadto sugerowaliśmy się opiniami opublikowanymi w obrębie tego forum dyskusyjnego. Były bardzo pomocne!

Kitas

Posty: 16

 
Na dzień nauczyciela prezent wcale nie musi być drogi, bowiem liczy się gest. W klasie organizowaliśmy zbiórkę po 5-10 pln, bowiem uważamy, iż to rozsądny wydatek, jaki można przeznaczyć na ten cel. Prezent o wartości 200-300 pln potrafi być już naprawdę fajnym upominkiem. To moje zdanie.

mniszek56

Posty: 11

 
Na dzień nauczyciela prezent nie powinien kosztować zbyt sporo, gdyż za takowy i tak płacą wyłącznie rodzice. Uważam, że kilkadziesiąt złotych na prezent to dość rozsądna kwota. Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.

transerwis

Posty: 6