nauka programowania, gdzie warto?

nauka programowania, gdzie warto?

Z góry dziękuje za nakaz jakichś fajnych kolonii dla młodzieży, na których młodzi ludzie nie będą się nudzili i będą mieli umożliwioną właściwą opiekę. Może obóz połączony z jakimiś warsztatami?

@_yyy111

Posty: 10

 
Tego rodzaju kursy programowania dla młodzieży to według mnie potrzebna nauka. W szkole niestety takiej nie zapewniają, a przynosi korzyści również pod kątem rozwoju dzieci.

Lupusx

Posty: 5

 
A programowanie dla młodzieży? Jest tu trudniej, czy też zaczynają od wstępu, podstaw? Jeśli macie doświadczenie z tego rodzaju kursami w przypadku nastolatków, napiszcie. Zależy mi na opiniach, ponieważ sama straciłam już rozeznanie :( Mam wątpliwości, czy to będzie rzeczywiście dobre rozwiązanie dla mojego syna.

Rico

Posty: 11

 
Kursy programowania dla młodzieży na bank się przydadzą. Nie pożałujesz, bo ja też widzę poprawę w nauce u Olci, która teraz radzi sobie zdecydowanie częściej samodzielnie bez mojej pomocy.

trans34

Posty: 11

 
Moja córa ma problemy z matematyką i zastanawiam się, czy poradziłaby sobie na takich zajęciach pozalekcyjnych. Może najpierw popracować nad brakami? Jak myślicie? Może orientujecie się, które predyspozycje musi mieć dziecko, żeby dobrze się czuło na zajęciach z programowania i rzeczywiście z nich korzystało?

Aklimer56

Posty: 10

 
Słyszałam o tego rodzaju wakacjach dla młodzieży. Nie bardzo jednakże orientuję się, którego usługodawcę wybrać. Mam obawy, jeżeli nie znam, więc jak moglibyście polecić tu jakieś sprawdzone kursy wakacyjne z programowania, to będę wdzięczna. Pozdrawiam i dziękuję.

Misieczek

Posty: 13

 
Zbliżają się wakacje, więc polecam zajrzeć na tę stronę https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisy-kursy-programowania/zapisy-kursy-wakacyjne. Organizują tu obozy dla dzieci połączone z nauką programowania. Znam te kursy i te wyjazdy, bo w tamtym roku korzystały moje dzieci. Lepiej nie mogliśmy trafić. Opieka na medal. Jeśli chodzi o zajęcia to naprawdę dają efekty.

humter

Posty: 15

 
Według mnie nie ma różnicy, jeżeli chodzi o zajęcia dla dzieci z programowania. Mój syn chodzi do grupy, gdzie jest rzeczywiście dużo dziewczynek. Wszyscy dają radę :) Polecam ten rodzaj zajęć, bo cudownie wpływają na rozwój intelektualny dzieci. Uczą logicznego myślenia :D

śitowiec4

Posty: 4

 
Ja również zauważyłam wyższe oceny. W końcu tak właśnie piszą, iż dzieciaki uczą się w ten sposób logicznego myślenia. Nie miałam pojęcia, iż te zajęcia dodatkowe będą tak niesłychanie pomocne.

andrew66

Posty: 17

 
Tego rodzaju kursy programowania dla młodzieży to według mnie konieczna nauka. W szkole niestety takiej nie gwarantują, a przynosi korzyści również pod kątem rozwoju dzieci.

Robuś

Posty: 5