zadania maturalne z matematyki ??

zadania maturalne z matematyki ??

Dajcie znać, jak korzystacie z jakichś faktycznie poprawnych kursów online z matematyki. Matura zbliża się wielkimi krokami. Mam nadzieję, że zdążę powtórzyć wszystkie najistotniejsze zagadnienia.

ćwirekk

Posty: 7

 
Nie sprawdzałem żadnych serwisów, ale mam nadzieję, że tu na forum zdążycie przedstawić jakieś fajne propozycje. Rodzice myślą o korepetycjach, ale mnie ta myśl jakoś nie bardzo odpowiada. Myślałem nad jakimiś kursami online z matematyki. W ten sposób wiem, że uczy się wiele osób. Jak coś, to piszcie.

Abaddon616

Posty: 11

 
Korzystam z tego portalu http://www.zadaniazmatmy.pl. Uważam, że jest całkiem spoko. Z całą pewnością jest dobrym przygotowaniem z matematyki. Niezwykle mnóstwo zadań online. Może cię zainteresuje?

tigra32

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że większa część z nas demonizuje maturę, oprócz uczyć się i przygotowywać. Ja też zaczynałam od biadolenia, lecz wreszcie zabrałam się do pracy i już mi jest lepiej. Robię inne zadania maturalne z matematyki i mam zamiar pisać poziom rozszerzony. Pozdrawiam no i wszystkim życzę szczęścia na egzaminie.

Kitas

Posty: 15

 
Super, iż tak się wątek kręci. Piszcie, bo sama mam dylemat, czy dałabym radę na własną rękę przygotować się do matematyki rozszerzonej. Myślę, iż czeka mnie ogrom zadań maturalnych do rozwiązania. Podsyłajcie fajne stronki, gdzie nas nie oszukują, a gwarantują rzeczywiście rzetelną pomoc.

labuh

Posty: 9

 
Uważam podobnie, choć jestem już niezwykle zmęczona nauką :) Matematyka to nie jest moja bajka, dlatego też zgłębiam wszelkie zadania maturalne i rozwiązania. Właśnie w ten sposób się uczę.

Marioleczka

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o matematykę, to zadania maturalne znajdziesz na wielu stronach internetowych. Mnie najlepiej przypadły te z gotowymi rozwiązaniami. Dzięki takiej pomocy bardzo szybko przygotowałam się do matury.

jarcio00

Posty: 7

 
Zadania maturalne z matematyki można odszukać na przeróżnych stronach. Kiepsko jest z bazą wraz z rozwiązaniami i rzetelnymi objaśnieniami. Szukam właśnie wyłącznie czegoś takiego.

Justynka45

Posty: 7

 
No właśnie, bo teraz to się narobiło mnóstwo takich serwisów, gdzie masz zadania i rozwiązania. Z jakiego korzystasz? Mam zamiar pisać maturę rozszerzoną z matematyki i szukam naprawdę dobrze rozwiązanych zadań. Jak coś polecacie, to się odezwijcie. Czekam i dziękuję.

piotrex007

Posty: 15