język angielski żłobek Kraków, poszukuję!

język angielski żłobek Kraków, poszukuję!

Żąda dla dziecka zajęć dodatkowych z angielskiego szkoła podstawowa w Krakowie i nie wiem, do kogo ma się zgłosić po pomoc? Nie wiem też ile mogą takie zajęcia kosztować, dlatego proszę o jakieś informacje.

ukrwios

Posty: 3

 
Dopasowanie programu nauczania jest bardzo ważne. Każdy wie, że w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, ale ta zabawa musi być bardzo dobrze zaplanowana. Wtedy przyniesie same pozytywne korzyści.

suprafull

Posty: 15

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bowiem to wcale nie jest łatwe zadanie.

Yuri20

Posty: 2

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. Głównie chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane przez dyrekcję, ale mogą również być zajęcia organizowane przez specjalistów, którzy się na tym bardzo dobrze znają.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Osoby zainteresowane nauką angielskiego w żłobku w Krakowie wyszukają lektorów na stronie https://happystudents.pl. To osoby niezwykle dobrze do tego przygotowane.

Jasia12

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i rzeczywiście to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo dużo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

donbagino

Posty: 11