Znacie przedszkole wilanów

Znacie przedszkole wilanów

Niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy i poszukujemy teraz naprawdę sprawdzonego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Jeśli polecacie jakąś placówkę, z góry serdecznie dziękujemy.

Limeczer45

Posty: 7

 
To może znaleźć jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie, bo z tego, co się orientuję mają w takich placówkach bogatą ofertę zajęć. Chciałabym, żeby córcia uczyła się angielskiego i miała lekcje tańca. Ciekawe, czy znajdę takie przedszkole, a jak tak, to ile będzie mnie kosztowała taka przyjemność :)

RadeQ

Posty: 6

 
Tutaj masz link do naprawdę dobrego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów https://karatekids.eu. To placówka profilowana. Więcej zajęć sportowych nie znajdziesz w żadnym innym miejscu :) Super opieka i możliwość zamówienia indywidualnej diety. Polecam.

frunet

Posty: 16

 
A co myślicie o przedszkolu w Warszawie o profilu sportowym? Podobno jest takie w Wilanowie i zastanawiamy się z żoną, czy nie posłać naszego synka do takiego właśnie miejsca.

Polaczek90

Posty: 8

 
Ja już chyba przejrzałam oferty każdego przedszkola w Warszawie Wilanowie i najchętniej posłałabym Karolę do sportowego przedszkola. Moja córcia jest taka żywiołowa, że takie zajęcia na pewno by jej się podobały. Słyszałam, że w przedszkolu mają też lekcje tańca, co też mi się bardzo podoba.

alliknet5

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o sportowe placówki przedszkolne, to szczerze polecam, bo mój synek chodził do takiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie i chwaliłam sobie takie rozwiązanie. Nie pamiętam nawet, żeby płakał. Zawsze chciał chodzić :)

namok

Posty: 12

 
Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów jest oczywiście dużo droższe od państwowego, ale opłaca się, bo maluszki świetnie czują się w mniejszych grupach.

miś_biały

Posty: 8

 
Pewnie trzeba porównać czesne, bo jest różne. Najpierw muszę dokładnie zapoznać się z ofertą zajęć w każdym przedszkolu w Warszawie Wilanowie i na tej podstawie wybrać coś dla swojej córeczki. Myślałam nad posłaniem jej do niepublicznego przedszkola, bo czytałam, że jest lepsze od państwowego.

Zbyszek

Posty: 16

 
Nie będę się na razie stresować, albowiem moje maluszki mają niespełna roczek :) Niemniej jednak dzięki, wiem, że o przedszkolu w Wilanowie trzeba pomyśleć troszkę uprzednio.

johny11

Posty: 27