kalkulator BMI, gdzie szukać ?

kalkulator BMI, gdzie szukać ?

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bo mam nadwagę, ale chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednak jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

Gucio

Posty: 1

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie zadowolony. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

zenek744

Posty: 7

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Niekiedy pożądane byłoby, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

AGDDDy1

Posty: 16

 
Dla mnie bieganie jest niezmiernie ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezmiernie szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego należałoby ważne jest, aby zadbać o nie.

Dagmara87

Posty: 26

 
Takie kalkulatory można odnaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to sporo czasu, zatem warto sprawdzić swoją wagę. Wówczas wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

alliknet5

Posty: 10

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

wieciek

Posty: 10