szkolenia bhp katowice, jaka firma ?

szkolenia bhp katowice, jaka firma ?

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane bardziej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, dlatego jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, jakie są choćby na północy

Lalka

Posty: 2

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

kondziu

Posty: 3

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety potem to jest niebezpieczne dla pracowników, natomiast ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Klarka34

Posty: 4

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Lalka

Posty: 23

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

dziubbek56

Posty: 4

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Yuri20 

Posty: 5

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

bruklin187

Posty: 14

 
Nie wszyscy wiedzą, iż szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zagwarantować na naszym stanowisku pracy. Wiemy wówczas, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

tubbytimmy1

Posty: 21

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezwykle nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, niemniej jednak muszą więcej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

namedal6

Posty: 7

 
Bez kłopotów można odszukać szkolenia bhp w Katowicach, bo u nas jest firm niesłychanie dużo i jeśli tylko chcesz to na pewno coś należytego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Limeczer45

Posty: 7